ANNA LUCIŃSKA

Swoją karierę rozpoczęła od modelingu, mając zaledwie 17 lat. Jej naturalna uroda i entuzjastycznepodejście do życiowych wyzwań zagwarantowały jej kontrakty na całym świecie, m.in. w Szanghaju, Monachium, czy Barcelonie. W pewnym momencie sukcesy w branży modowej przestały być wystarczające. W poszukiwaniu nowych zawodowych wyzwań oraz kierując się życiową ambicją, odkryła swoją największą pasję – aktorstwo.

W Londynie pracowała w sklepie z antykami. Drogę do kariery telewizyjnej otworzyła jej rola w polskim serialu Plebania. Pózniej wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych a następnie po swoje marzenia wyjechała do Los Angeles. To własnie w LA ukończyła prestiżowe szkoły aktorskie, zagrała w serialu CSI i kilku filmach.

Po 4 latach postanowiła wrócić do Polski aby tu podbić rynek. Przez 5 lat grała Panią detektyw Anne Wilk ,u boku Bronisława Cieslaka, w serialu Malanowski i Partnerzy. Równolegle studiowała Zarządzanie i marketing. Zagrała w wielu rodzimych produkcjach. Została gospodynią porannego programu Dzień Dobry Polsko, następnie rozpoczęła współpracę z TVN Style gdzie prowadziła „Pojedynek na modę”a później pojawiła się w nowym programie „Zaskocz mnie”- gdzie z miłością zaskakuje polaków. Jako konferancjerka prowadziła również wiele eventów, liczne licytacj eoraz imprezy charytatywne.

biuro@koto-media.info

ul. Długa 45
41-300 Dąbrowa Górnicza, Poland

+48 504 099 935